big brother türkiye evine kim girdi?

Eve dönen yarışmacılar Yasin ve Seda! Arsel eleneceğini sanıp arkadaşlarıyla vedalaşırken eve bir anda elinde çiçeklerle Yasin girdi. Yasin’ i karşılarında gören ev halkı şaşkınlık yaşadı. Yasin’ in eve gelişini kutlayan ev halkından Rezan, Yasin ile el ele tutuştu, İdil de Arsel’e.

Big Brother Türkiye neden bitti?

Kısacası Big Brother Türkiye doğallıktan, canlı yayın olmayışından, eve verilen görevlerle fark yaratmaya çalışıp becerememesinden, evde zorlama kurgu aşklar yaratmaya çalışmasından dolayı sınıfta kaldı.

Big Brother Türkiye nerede çekiliyor?

Big Brother Türkiye evi İstanbul’da dev bir plato içerisine 5 aylık bir sürede kuruldu. O güne dek bir TV yarışması için hazırlanan en büyük kapalı alan stüdyosu olan Big Brother Türkiye evinde ayrıca yarışmacıların zorlu görevleri ve oyunları oynayabileceği ek bir oyun parkur alanı ve bir de kapalı havuz bulunuyordu.

Big Brother Onur şimdi ne yapıyor?

İstanbul’da özel bir üniversitede işletme bölümünde okumaktadır. Spor yapmayı çok seven Onur Aydemir’in dişlerinde diş teli vardır.

Big Brother evine ne oldu?

Big Brother evine kim geri dönecek? Heyecan dolu yarışma Big Brother Türkiye evine son veda eden isim Alphan oldu. Bu hafta eleme yapılmayacak olan yarışmada, daha önce elenen yarışmacılardan biri veya birden fazlası eve geri dönecek.

Big Brother Oktay neden elendi?

Oktay’ın fenalaşması ile eve gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde Oktay’ın sağlık sorunları düzelmeyince milli sporcu hastaneye kaldırıldı. Oktay yaşadığı ve yaşayacağı muhtemel sağlık sorunlarından dolayı Big Brother Türkiye Evi’nden diskalifiye edildi.

Big Brother 6 hafta lider kim?

Big Brother Türkiye Evinde 6. Haftanın Lideri Kim Oldu? Liderlik görevi olarak bu hafta Big Brother Türkiye’de ”Gemide Durma” görevi verildi. 11 kişinin lider olabilmek için mücadele ettiği bu görevin kazananı ise İdil oldu.

Big Brother Gökçen Ne Zaman Elendi?

GÖKÇEN 6.

See also:  türkiye ilk uydusunu ne zaman gönderdi?

Bu akşam yani 16 Ocak Cumartesi gecesi, bu dört yarışmacıdan biri ”Big Brother Türkiye” evine, hayallerine ve 1 milyonluk büyük ödüle veda edecek.

Big Brother Seda ne zaman elendi?

Big Brother Türkiye’de 28 Şubat 2016 Pazar akşamı eleme heyecanı yaşandı. Big Brother Türkiye Yarı Finali’nde elenen isim Rezan, Gökçen ve Seda oldu.

Big Brother Arsel kim?

Big Brother Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden olan Arsel, Fransa’da doğdu. 27 yaşında olan yarışmacı, İşletme yönetimi mezunu ve yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Fransa’da doğan yarışmacı Arnavut asıllı. Tam adı ise; Arsel Şentürk’tür.

Big Brother idil ve Arsel ayrıldı mı?

İdil Naz Kaluç- Arsel Şentürk aşkı bitti Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenen İdil Naz Kaluç sevgilisi Arsel Şentürk’ten ayrıldı. Kısa bir süre önce aynı yarışma programında yer alan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen çift flaş bir kararla ilişkilerine noktayı koydu.

Big Brother Sinan parayı ne yaptı?

Ben yarışmada birinci olduktan sonra ben Rabbimden bir istedim bana beş verdi. Benim olanın dışında olan parayı ben yardım yapmak istedim. Kendim ailemle birlikte Şırnak’ta kapı kapı gezerek arabaya kolileri yükleyerek gıda yardımında bulunduk. Vali ve kaymakamlıktan liste aldık.

Big Brother onur kaç yaşında?

Big Brother Türkiye Onur, 20 yaşında, öğrenci ve Bursalı.

Big Brother amacı ne?

100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkları oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu programdır.

Big Brother 3 hafta kim elendi?

İzleyecilerden en az oyu alıp elenen isim ise Yasin oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde Cumartesi akşamı, 3. haftanın eleme heyecanı yaşandı ve Yasin eve veda etti.

See also:  gümrük birliğine türkiye ne zaman girdi?

Big Brother 5 hafta kim elendi?

Eleme listesinde ilk kez yer alan Demir ise, izleyicilerden en az oyu alarak 5. haftada, ‘Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti.

Big Brother 3 hafta kim elendi?

İzleyecilerden en az oyu alıp elenen isim ise Yasin oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde Cumartesi akşamı, 3. haftanın eleme heyecanı yaşandı ve Yasin eve veda etti.

Çağla Çoban Kimdir?

Big Brother Türkiye evine girdiği ilk günden bu yana en dikkat çeken karakterlerden biri olan Çağla Çoban, 33 yaşında, Tekirdağ’lı ve yüzme antrönörü. 2014 yılında babasını kaybetti. Milli futbolcu olan rahmetli babası Ali Çoban gibi tam bir futbol tutkunu olan Çağla, aynı zamanda Milli Futbol Takımı oyuncusudur.

Big Brother Onur kimdir?

Big Brother Onur (Onur Aydemir) Kimdir? Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen Big Brother Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden olan Onur, 20 yaşında. Bursa ve İstanbul’da özel bir üniversite’de iç mimarlık okuyor. Babasının yanında büyüyen Onur, hayatla ilgili pek çok şeyi ondan öğrendiğini söylüyor.

BBG evi nedir ne demek?

Yarışmada, farklı özellikteki yarışmacılar 100 gün boyunca ‘BBG evi’ adı verilen bir eve kapatılıyor, sadece taksi kullanarak eve gelir getirmek amacıyla dışarı çıkabiliyorlardı. Program Senkron TV tarafından Pelin Akat koordinatörlüğünde ilk kez 10 Şubat 2001’de Show TV’de yayınlanmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.